Logo

Wybierz język

Green House

Green House

Jesteśmy firmą usługowo – inżynieryjną działającą od 2009 roku. Naszą firmę tworzy zespół wysokiej klasy specjalistów, dzięki czemu nasi klienci doceniają korzyści płynące ze współpracy z nami. Wykonujemy pełne odbiory budynków w celu uzyskania pozwolenia na budowę, w tym: świadectwa charakterystyki energetycznej, odbiory wewnętrznej instalacji elektrycznej, odbiory kominiarskie i geodezyjne.

Doświadczenie i profesjonalizm

Doświadczenie i profesjonalizm

Mamy bogate doświadczenie w branży elektrycznej i usługach odbiorowych budynków i mieszkań. Możemy się pochwalić kilkuset wykonanymi świadectwami charakterystyki energetycznej, odbiorami instalacji elektrycznych, kominiarskich oraz geodezyjnych. W naszym zespole mamy doświadczonych kierowników budów, którzy są dodatkowym wsparciem na każdym etapie budowy.  

Kompleksowa obsługa

Kompleksowa obsługa

Green House to firma pomagająca osobom prywatnym ale także firmom. Kopleksowo pomagamy w uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie budynku. Zajmujemy się ponadto wykonywaniem: instalacji elektrycznych, pomiarów elektrycznych, pomiarów termowizyjnych, doradztwem w zakresie budowy budynków energooszczędnych (program NFOŚiGW).

+48 509 961 824


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.